Atatürk Üniversitesi, 1957 yılında Erzurum'da kurulmuş üniversitedir. Türkiye'nin en eski yedinci üniversitesidir Kuruluş Kanunu'nun Resmi gazetede yayınlanma tarihine göre altıncıdır. Erzurum kent merkezine 1,5–2 km. mesafede bulunan Atatürk Üniversitesi kampüsü 3000 dekar alana kurulmuştur ve kampus içerisinde 850.000 m² kapalı alan bulunmaktadır. Erzurum ovasının büyük bir kısmını kaplayan üniversite arazisi, Türkiye'nin en büyük ikinci kampüsüdür. Türkiye'nin ilk planlı kurulan kampusu olma özelliğine sahiptir. Merkezindeki üniversite hastanesi tüm Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz için önemli bir sağlık merkezi rolüne sahiptir.Aynı şekilde Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi de Doğu Anadolu ve Doğu Karadenizdeki 14 il ve ilçelerinden yoğun hasta almaktadır . Bölgenin önemli sağlık merkezlerini üniveriste bünyesinde bulundurmaktadır. ERZURUM TAKSİ kapmüs, yurtlar, üni, etü Atatürk Üniversitesinin her noktasına hizmet vermektedir.

ERZURUM EKONOMİK ÜNİVERSİTE TERMİNAL CADDESİ TAKSİ HİZMETİ

Erzurum’da gerek şehir içi gerekse şehir dışı hizmet veren firmamız kısa mesafelerde olduğu gibi uzun süreli yolculuklarınızda da yanınızda olmaktadır. Ücretleri bakımından oldukça cüzi bir miktarla ulaşım sağlayan firmamız sizleri istediğiniz yerden alıp gideceğiniz yere  Erzurum Atatürk üniversite hizmeti ile götürmektedir. Taksilerimiz yolcu aldıklarında taksimetreyi çalışmakta olup gidilen yol Erzurum taksimetre hesaplama ile mesafe süresi belirlenmektedir. Şehir merkezi içerisinde bu fiyatlar daha düşük olurken merkezden ilçeye gidildiğinde daha yüksek bir ücret talep edilmektedir. Fakat biz sizlere ulaşım hizmetini severek sağladığımızdan dolayı sizlerden olabilecek en düşük fiyatı vermekteyiz. Eski yöntemlerden biri olan gündüz ve gece faklı taksi ücretlendirmesi günümüzde kullanılmamaktadır. Tarifelerin tek çatı altında birleştirilmesi ile hangi saatte hizmetlerimizden yararlanmış olursanız olur uygun fiyatlı hizmet amacımızı göz önünde bulundurarak ücretlendirme yapmaktayız.  İster gece ister gündüz varış noktasına kadar kaç kilometre gidildiyse o kadar ücret ödenmektedir. Aynı zaman taksimetre yönetmelikler doğrultusunda müşterinin görebileceği şekilde konumlandırılmıştır. Taksi hizmetleri anlamında gelişmiş olan Erzurum’da çeşitli yerleri ziyaret ederken uygun fiyatlı Erzurum Taksi hizmetlerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

KONFORLU ÜNİVERSİTE TERMİNAL CADDESİ TAKSİ HİZMETİ

Erzurum taksi, hizmetlerinin uygun fiyatlar üzerinden yapılması aklınıza araçların konforlu olmadığını getirmesin. Araçlarımız yeni model olmasının yanı sıra yaşı bakımından da azdır. Bakımları ise düzenli olarak yapılmaktadır. Erzurum Atatürk Üniversitesi, hizmeti genişletmek ve müşterilere en iyi desteği sunmak adına konforlu taksi hizmetlerimizi Erzurum Taksi, ücretleri dikkate alarak yapmaktayız. Ücretlendirme bakımından Erzurum uygun taksi bulabilir ve en iyi hizmetten yararlanabilirsiniz. Araçlarımızda sunduğumuz konfor avantajının yanı sıra her an her durumda arayabileceğiniz numaralarımız ile sizlere verdiğimiz hizmetlerde öncü olma yolunda ilerlemekteyiz.